Akcija!

Čiužinys AKTIVAS 140 x 200

115.00

Jei nėra sandelyje, pristatymo laikas: 4-7 savaitės.
Kategorija:
Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų Jūsų kompiuteryje.

Aprašymas

Užsakymo vykdymas trunka 3-6 savaites (jeigu neturime sandėlyje)

Išmatavimai 140/200 cm

Čiužinys dvipusis: viena pusė yra vidutinė, kita – vidutinio kietumo

Aukštis apie 15 cm

Leidžiama nuolatinė vienos pusės apkrova 120 kg

Ortopedinis efektas

Unikali poliuretano putų pjovimo sistema sukuria masažo ir stuburo „tempimo“ efektą

ČIUŽINIO UŽVALKALAS

Nuimamas užvalkalas su užtrauktuku

 „Žiemos-vasaros“ efektas

Antistatinis

Antialerginis

Garantija 2 metams taikoma tik gamykliniam brokui

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, garantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų aukščiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos čiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo.

Norint grąžinti čiužinį dėl kitų priežasčių, jis turi būti nepažeistoje ir originalioje pakuotėje, nenaudotas. Transportavimo išlaidos negražinamos.

Čiužinio priežiūros instrukcija

  1. Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui – negalima ant jo šokinėti, lyginti
  2. Naudodami tinkamą lovos pagrindą ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.
  3.  Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant nusausinkite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.
  4. 4.   Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku.

     Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus. Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko. Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

     KOKYBĖS GARANTIJA NEGALIOJA ŠIAIS ATVEJAIS:

jei čiužinys netinkamai laikomas, padėtas ar naudotas, neatsižvelgiant į čiužinių naudojimo ir priežiūros sąlygas arba naudotas ne pagal paskirtį;

esant natūraliam čiužinio nusidėvėjimui / nudilimui (įskaitant spyruokles, dangos sluoksnius, čiužinio apvalkalą);

jei čiužinys laikytas drėgnoje patalpoje ar ne patalpose, ar kitose aplinkos ir oro pokyčiams bei taršai atvirose erdvėse;

esant čiužinio apvalkalo ar bet kurio pobūdžio dėmėms, pradegintoms skylėms ir pan. pažeidimams, atsiradusiems dėl neatsakingo naudojimo;

jei metaliniai čiužinio konstrukcijos elementai (rėmas, spyruoklės) deformuoti dėl lankstymo ar kitos mechaninės veiklos, pavyzdžiui, transportavimo ar pernešimo;

čiužinio aukštis pakito mažiau kaip 20 mm. Čiužinio aukštis gali kisti iki 20 mm; tai susiję su leidžiama naudojamų medžiagų tolerancija ir gamybos technologija.

jei čiužinyje atsiranda įdubimų, ne gilesnių nei 4 cm

 jei čiužinys yra antisanitarinės būklės, t. y., jei ant jo yra bet kokio pobūdžio dėmių;

jei pirkėjas bandė remontuoti ar savarankiškai keisti čiužinio konstrukciją arba jo struktūrą (ilgį, plotį ir pan.);

jei čiužinio defektai atsirado dėl aukštos temperatūros, pavyzdžiui, čiužinys naudotas kaip lyginimo pagrindas;

jei čiužinys yra mechaniškai sugadintas;

 jei čiužinio defektai atsirado nepriklausomai nuo gamintojo ir pardavėjo.

GARANTINIO ATVEJO PRAŠYMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA

Klientas apie kilusią problemą atsiunčia prašymą elektroniniu paštu info@lovosciuziniai.lt  kuriame nurodo prekės įsigijimo datą, prekės defektą, prideda pinigų apmokėjimo kvito ir pirkimo sąskaitos kopijas, taip pat čiužinio nuotraukas. Garantinis skyrius išnagrinėja garantijos prašymą ir pateikia atsakymą per 2 (dvi) savaites. Būtinybės atveju atsakymo pateikimo terminas gali būti pratęstas, raštiškai apie tai informavus klientą. Be šių dokumentų čiužinys nebus priimtas. Sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas.

Broko kilmę  nustato garantinio skyriaus darbuotojas pagal elektroniniu paštu atsiųsta kliento informaciją.. O jeigu reikia, atvyksta į vietą ne vėliau kaip per 10  darbo dienų nuo pirkėjo pareikštos pretenzijos raštu. Jeigu brokas pasitvirtina, pardavėjas įsipareigoja pirkėjui grąžinti pinigus arba pakeisti brokuotą prekę kita kokybiška preke (jeigu pakeitimui pasirenkama brangesnė prekė), pirkėjas sumoka kainų skirtumą. Jeigu pirkėjas nesutinka keisti prekės, per 14 darbo dienų pardavėjas grąžina sumokėtus pinigus. Tokiu atveju pirkėjas apmoka papildomas transportavimo išlaidas.

Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.

Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.

Gobelenų pavyzdžius ir baldų ekspoziciją rasite mūsų parduotuvėje Klaip4doje, Taikos pr.56 HELIOS GALERIJA II aukštas, baldų salonas LOVOS IR ČIUŽINIAI

Baldus pristatymas be nešimo darbų 40 eurų

Teikiama užnešimo paslauga: 1 aukštas – 10 eurų

Jeigu reikalinga papildoma paslauga, įrašykite ją į užsakymo komentarus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Čiužinys AKTIVAS 140 x 200”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.