Akcija!

Čiužinys EXTRA STRONG 160×200

220.00 160.00

Čiužinys EXTRA STRONG 160×200 – anatominis dvipusis spyruoklinis čiužinys, turintis ortopedinį poveikį, 9 patogumo zonos. Viena pusė kieta, kita – vidutiniškai kieta. Aukštis apie 23 cm. Nepriklausomų spyruoklių blokas ANTINOISE.

Jei nėra sandelyje, pristatymo laikas: 4-7 savaitės.
Produkto kodas: CIUZ-0005 Kategorija:
Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų Jūsų kompiuteryje.
Išmatavimai, cm

160×200

Aukštis, cm

23

Aprašymas

Čiužinys EXTRA STRONG 160×200 – anatominis dvipusis čiužinys, turintis ortopedinį poveikį. Čiužinio pagrindą sudaro padidinto komforto nepriklausomų spyruoklių blokas ANTINOISE, taip pat labai elastingas putų poliuretanas bei kokosų pluošto ir natūralaus latekso sluoksnis. Šio modelio išskirtinė savybė – aukštos spyruoklės, skirtingo kietumo pusės ir dvipusis užvalkalas iš inovatyvios medžiagos. Ekstra Strong čiužinys tinka tiems, kurie mėgsta keisti miegojimo vietos kietumą priklausomai nuo fizinės būklės, įpročių ar klimato sąlygų.

 

  • Spyruoklių blokas: 220-240 mm aukščio nepriklausomos padidinto tamprumo ir kintamo standumo ANTINOISE spyruoklės, kurios sujungtos į 180-185 mm aukščio blokus, iš dviejų pusių apsiūtus neaustine medžiaga „SPANBOND-PROTEKT“. Pagerintas spyruoklių blokas užtikrina didelį taškinį elastingumą ir palaiko kūną tinkamoje padėtyje net ir esant didelei leidžiamai pastoviai apkrovai, taip pat palaiko stuburą padėtyje panašioje į natūralią poilsio metu bei leidžia jaustis itin patogiai. Vienoje bloko pusėje
  • 10 mm storio kokosų pluošto ir natūralaus latekso sluoksnis, kuris suteikia papildomą standumą, bei 13 mm storio labai elastingas putų poliuretanas. Kitoje pusėje – 24 mm storio padidinto standumo labai elastingas putų poliuretanas, išskirtinio pjovimo būdu pagamintas su bangele, todėl stuburas yra masažuojamas ir patiriamas „tempiamasis“ poveikis.
  • Ortopedinis poveikis. 9 patogumo zonos.
  • Putų poliuretano sertifikatas Certi PUR.
  • Čiužinys dvipusis. Viena pusė kieta, kita – vidutiniškai kieta.
  • Aukštis apie 23 cm.
  • Leidžiama pastovi apkrova vienai miegamai vietai – 180 kg.

Čiužinio užvalkalas

  • Iš vienos pusės – trijų sluoksnių (poliesteris) BAMBOO/ALOE VERA medžiaga su 100 g/m2 sintepono sluoksniu ir neaustine medžiaga „SPANBOND“, sudygsniuota dygsniavimo mašina, pasižyminti puikiu oro pralaidumu. Iš kitos pusės – trijų sluoksnių trikotažinis audinys BREEZE, kuris gerai paskirsto šilumą ir puikiai praleidžia orą. Sudygsniuotas su 100 g/m2 sinteponu ir neaustine medžiaga „SPANBOND“ tūriniais dygsniais pagal specialią technologiją.
  • Efektas „Žiema-Vasara“.
  • Antistatiškas. Užvalkalo skalbti negalima.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Čiužinys EXTRA STRONG 160×200”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…