Čiužinys KOMFORT 160×200

170.00

Čiužinys KOMFORT 160×200 – anatominis dvipusis čiužinys, turintis ortopedinį poveikį. Čiužinys su nepriklausomų spyruoklių bloku ANTINOISE. Putų poliuretano sertifikatas Certi PUR. Čiužinys dvipusis: Vidutinis kietumas – vidutinis. Aukštis apie 18 cm.

Jei nėra sandelyje, pristatymo laikas: 4-7 savaitės.
Produkto kodas: CIUZ-0010 Kategorija:
Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų Jūsų kompiuteryje.
Išmatavimai, cm

160×200

Aukštis, cm

18

Aprašymas

Čiužinys KOMFORT 160×200 – anatominis dvipusis čiužinys, turintis ortopedinį poveikį. Čiužinio pagrindą sudaro padidinto komforto nepriklausomų spyruoklių blokas ANTINOISE, taip pat labai elastingas putų poliuretanas. Patogus čiužinys tiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Čiužinys su nepriklausomų spyruoklių bloku ANTINOISE pagamintas vienos iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, pagal naujausias technologijas, visiškai automatizuotoje linijoje. ANTINOISE spyruoklinis blokas suteikia poilsį visoms jūsų kūno vietoms. Kiekviena spyruoklė susispaudžia nepriklausomai nuo kitų, suteikia taško elastingumą ir kūno palaikymą, kuris atitinka apkrovą. Tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų yra naudojama didelio tankio neaustinė medžiaga SPANBOND-PROTECT, kuri sumažina trintį tarp audinių ir spyruoklių, saugo gaminį nuo susidėvėjimo.

 • Spyruoklių blokas: 180-190 mm aukščio nepriklausomos padidinto tamprumo ir kintamo standumo ANTINOISE spyruoklės, kurios sujungtos į 130 mm aukščio blokus, iš dviejų pusių apsiūtus neaustine medžiaga SPANBOND-PROTEKT. Pagerintas spyruoklių blokas užtikrina didelį taškinį elastingumą ir palaiko kūną tinkamoje padėtyje net ir esant didelei leidžiamai pastoviai apkrovai.
 • Vienoje pusėje 20 mm storio labai elastingas putų poliuretanas. Kitoje pusėje – 25 mm storio padidinto standumo labai elastingas putų poliuretanas, išskirtinio pjovimo būdu pagamintas su bangele, todėl stuburas yra masažuojamas ir patiriamas tempiamasis poveikis.
 • Ortopedinis poveikis.
 • Putų poliuretano sertifikatas Certi PUR.
 • Čiužinys dvipusis: Vidutinis kietumas – vidutinis.
 • Aukštis apie 18 cm.
 • Leidžiama pastovi apkrova vienai miegamai vietai – 120 kg.

Čiužinio užvalkalas

 •  Užvalkalą  skalbti negalima.
 • Iš vienos pusės – trijų sluoksnių trikotažinis audinys BREEZE, kuris gerai paskirsto šilumą ir puikiai praleidžia orą. Sudygsniuotas su 100 g/m2 sinteponu ir neaustine medžiaga SPANBOND tūriniais dygsniais pagal specialią technologiją. Iš kitos pusės – trijų sluoksnių ELITE (poliesteris) medžiaga su 100 g/m2 sintepono sluoksniu ir neaustine medžiaga SPANBOND, sudygsniuota dygsniavimo mašina, pasižyminti puikiu oro pralaidumu.
 • Efektas „Žiema-Vasara“.
 • Antistatinis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Čiužinys KOMFORT 160×200”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *