Sofa lova Dalasas

260.00

Jei nėra sandelyje, pristatymo laikas: 4-7 savaitės.
Produkto kodas: SOFLOV-0000036 Kategorija:
Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų Jūsų kompiuteryje.
Plotis, cm

206

Gylis, cm

98

Aukštis, cm

90

Miegamos dalies ilgis, cm

200

Miegamos dalies plotis, cm

152

Aprašymas

Sofa lova Dalas su nepriklausomu spyruokliniu bloku skirta patogiam miegui. Joje suderinti visi sveikam miegui reikalingi komponentai. Sofa komplektuojama su patikimu Eurobook pakėlimo mechanizmu, kurio pagalba sofa virsta erdvia lova.

Sofos minkštos dalies pagrindą sudaro nepriklausomų spyruoklių Antinoise blokas. Padidinto elastingumo spyruoklės prisitaiko prie kūno kontūrų ir sukuria sveikam miegui reikalingą ortopedinį efektą. Kiekviena iš 580 esančių spyruoklių patalpinta į atskirą apsauginę pakuotę. Kadangi spyruoklės yra nepriklausomos viena nuo kitos, pasiekiamas aukštas ortopedinis efektas.

Kompaktiškas modelis turi modernų dizainą. Sėdimos dalies kraštas yra lygios suapvalintos formos. Minkšti elementai pagaminti iš poliuretano suteikia maksimalų komfortą ir patogumą. Sofos karkasas pagamintas iš tvirtos medžio drožlių plokštės. Kojos metalinės, padengtos chromu. Vietoje porankių panaudotos dekoratyvinės pagalvės. Jas nuėmus galima padidinti laisvą sofos erdvę, skirtą miegui ir poilsiui.

Sofa-lova idealiai tinka mažiems kambariams. Po sėdimąja dalim įrengtoje dviejų skyrių dėžėje galima laikyti patalynę, pledus ir kitus daiktus. Gražus ir praktiškas pasirinkimas jūsų namams!

  • Eurobook pakėlimo mechanizmas
  • Labai elastingas putų poliuretano užpildas
  • Nepriklausomas spyruoklių blokas AntiNoise
  • Tinka mažoms erdvėms

Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sofa lova Dalasas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *